Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Praca w Belgii - tokarz/ frezer CNC Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Roeselare   75 vues

  • praca-w-belgii-tokarz-frezer-cnc-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- €

Praca w Belgii - tokarz/ frezer CNC

Klaver poszukuje operatorów CNC do pracy w Deinze, Belgia.
Masz już doświadczenie w mechanice przemysłowej? Obsługujesz maszyny CNC?

Aktualnie poszukujemy zmotywowanej osoby nastanowisko:

Programista/operator tokarsko-frezarski CNC

Zakres obowiązków:

- programowanie i ustawianie tokarek/frezarek CNC (DMGMori)
- produkcja części według specyfikacji
- monitorowanie pracy maszyn w trakcie procesu obróbki
- kontrola jakości produkowanych detali
- konserwacja maszyn i narzędzi

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne w kierunku tokarz/frezerCNC
- doświadczenie w programowaniu i obsłudze CNC
- umiejętność czytania rysunków technicznych i innych dokumentów technicznych
- dokładność i wnikliwość
- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat VCA

Pracodawca oferuje:
- pracę na pełen etat
- pokoje jednoosobowe
- transport do pracy
- czeki żywieniowe
- zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń:

Dominika+48 570 901 033

Wiktoria+48 731 901 913
Kamila+48 570 901 914

Klaver Sp.z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy wgodzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Company Klaver