Praca jako Cukiernik - Belgia, Groesbeek Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Brussels   51 vues

1 €

  • praca-jako-cukiernik-belgia-groesbeek-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Lubisz pieczenie i dekorowanie ciast? Dołącz do naszego zespołu jako cukiernik!

Obowiązki:

• Przygotowywanie i przetwarzanie przepisów (ciasta, nadzienia).

• Dekorowanie i wykończanie produktów cukierniczych.

• Pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki.

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy i aktualizacja list kontrolnych.

Wymagania:

• Wykształcenie lub doświadczenie w cukiernictwie.

• Pasja do cukiernictwa i dbałość o jakość.

• Umiejętność pracy w zespole i dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego.

Po uzyskaniu stałego zatrudnienia oferujemy bony na posiłki za każdy przepracowany dzień.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku, aplikuj teraz!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Informations complémentaires

Company Klaver