Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Praca dla Pracownika Produkcyjnego w Holandii Professional

il y a 3 jours Jobs Offers Brussels   44 vues

  • praca-dla-pracownika-produkcyjnego-w-holandii-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Lokalizacja: Geldermalsen, Holandia

Opis stanowiska: zakresie metalowych systemów dachowych,fasadowych, płyt warstwowych PIR oraz profilowanych blach poszukujemy kandydatana stanowisko: pracownik produkcyjny. Praca dostępna od zaraz.

Obowiązki:

• Pakowanie powstałych paneli metalowych

•Wyciąganie pianki z pomiędzy płyt warstwowych

•Obsługa maszyny pakującej

Wymagania:

•Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

•Prawo jazdy – mile widziane

•Certyfikat na wózek widłowy – dodatkowy atut

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia iumiejętności

• Pracę w stabilnej firmie

• Wsparcie koordynatora na miejscu

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemy od 7:00 do 16:00

Informations complémentaires

Company Klaver