Praca dla murarzy Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Tessenderlo   64 vues

  • img
Localité: Tessenderlo
Salaire: -- € Négociable

Poszukuje doświadczonych murarzy, praca na terenie Belgii w miejscowości Tessenderlo, Holsbeek, Drongen.

Budowa apartamentów, domów jednorodzinnych.

Obowiązki:

• murowanie fasady "klinkier", bloczki betonowe, silka,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w godzinach od 25 euro/h lub akord,

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Regess