Praca dla krawcowej z językiem niemieckim z Klaver Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   64 vues

  • praca-dla-krawcowej-z-jezykiem-niemieckim-z-klaver-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Posiadaszkilkuletnie doświadczenie zawodowe jako krawcowa? Znasz język niemiecki?

Aplikujdo nas!

Miejscepracy: Blankenfelde - Mahlow (południe Berlina)

Wymagania:

-kilkuletnie doświadczenie w zawodzie

-prawo jazdy i własny samochód

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

-szycie odzieży roboczej

-praca na specjalistycznych maszynach przemysłowych do szycia

-praca na sterowanych komputerowo stanowiskach szwalniczych

Pracodawcaoferuje:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-niemiecką umowę o pracę

-darmowe zakwaterowanie

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria+48 570 901 913

Dominika+48 570 901 033

Kamila+48 570 901 414

KlaverSp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemyw godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Informations complémentaires

Company KlaverTeam