Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

POSZUKUJESZ PRACY JAK SPAWACZ? MAG 135 (zbiorniki) ✔BELGIA/ HOLANDIA ✔do € 3000,00 netto/mc Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Harelbeke   79 vues

3 000 €

  • poszukujesz-pracy-jak-spawacz-mag-135-zbiorniki-belgia-holandia-do-300000-nettomc-big-0
Localité: Harelbeke
Salaire: 3 000 €

POSZUKUJESZ PRACY JAK SPAWACZ? MAG 135 (zbiorniki) ✔BELGIA/ HOLANDIA ✔do ok € 3000,00 netto/mc

mail:work@marvelpc.eu

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW w formie skanu/ nie zdjęcia i posiadanie dokumentu w wersji papierowej (nie samo zdjęcie). Wymagane wpisy w certyfikacie (lub książeczce spawacza) co 6 miesięcy. UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia nowego certyfikatu w Belgii w przypadku braku ww. wpisów (na koszt pracodawcy)

Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. pracy za granicą/ 1 tydzień urlopu w Polsce) ZAKWATEROWANIE: POKÓJ 1 OSOBOWY GRATIS

Dla naszego klienta w Harelbeke (Belgia), wiodącego europejskiego dostawcy zbiorników magazynowych cieczy, ciał stałych i gazów, m.in. zbiorników ciśnieniowych oraz instalacji do przechowywania i przeładunku materiałów sypkich poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135

Twoje zadania:

Pierwszy miesiąc będziesz pracować w Belgii, następnie będziesz pracować głównie na terenie Holandii (80% projektów)

Rzadziej praca ma miejsce w innych europejskich krajach np. we Francji

Dieta netto w wysokości 25€ /za każdy dzień podczas pracy w Holandii

Spawanie stali nierdzewnej i stali czarnej we wszystkich pozycjach, grubość 3 mm – 20 mm, spoina czołowa (BW), spoina pachwinowa (FW)

Rozpoznanie wad spawalniczych oraz prawidłowe oszacowanie ich gradacji

Praca z rysunkiem technicznym

Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Praca w grupie 5-6 osób

Praca na jedną zmianę

UWAGA! Możliwość pracy w systemie 6/1 (6 tyg. pracy za granicą/ 1 tydzień urlopu w Polsce)

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia jako spawacz MAG (135) w materiałach o grubości od 3 mm do 20 mm w stali nierdzewnej i stali czarnej

UWAGA! Konieczny aktualny certyfikat MAG (135): rodzaj spoiny: BW + FW w formie skanu/ nie zdjęcia i posiadanie dokumentu w wersji papierowej (nie tylko samo zdjęcie). Wymagane wpisy w certyfikacie (lub książeczce spawacza) co 6 miesięcy. UWAGA! Istnieje również możliwość wyrobienia nowego certyfikatu w Belgii w przypadku braku ww. wpisów (na koszt pracodawcy)

Umiejętności spawania pod rentgen (badanie radiograficznego zgodnie ze specyfikacją procedury spawania – WPS, wszystkie spoiny są w 100% badane metodą RT lub UT)

Znajomość spoin złączy spawalniczych (V, X oraz Y)

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w grupie 5 osób: 2/3 os. ze znajomością języka)

Certyfikatu VCA lub gotowość do jego uzyskania

Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Umiejętności pracy w grupie (5-6 osób)

Dokładności, dobrej kondycja fizycznej

Mile widziane doświadczenie w spawaniu TIG 141 oraz FCAW 136 stali nierdzewnej i/lub stali węglowej

Pozytywnego przejścia spawania próbek na terenie Belgii przed podjęciem zatrudnienia

Co oferujemy?

Zatrudnienie na warunkach belgijskich

Stawkę: €17,50 do €18,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia tj. od około € 595,00 do € 685,00 netto/tygodniowo/ około € 2600,00 do około € 3000,00 netto miesięcznie przy 22 dniach roboczych i 40 h tyg.* POKÓJ 1 OSOBOWY GRATIS

*Podane kwoty, to kwoty na konto (na rękę) po wszystkich odciągnięciach przy 40 godz. tygodniowo

Gwarantowane 40h tygodniowo (do 55h tygodniowo w zależności od projektu)

Nadgodziny płatne 150%

Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto, tj. do € 6767,00 brutto

Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach) do € 3665,00 brutto

Bon żywnościowy w wysokości 8,00€/ dzień pracy

Bezpłatny transport do pracy zorganizowany przez pracodawcę

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: € 9,00 miesięcznie

Prosimy o CV na adres: work@marvelpc.eu z dopiskiem SPAWACZ MAG 135 ZBIORNIKI

Informations complémentaires

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOu015aLINOWSKI