Pakowanie Miksów Warzywnych - Praca w Holandii Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   46 vues

  • pakowanie-miksow-warzywnych-praca-w-holandii-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Prosta praca produkcyjna, w której codziennie przygotowywanesą świeże sałatki warzywne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do kontaktutelefonicznego!

 Izabela: +48 570901 913

 Kamila: +48 570901 414

Twoje obowiązki będą obejmować:

Krojenie warzyw

Mycie, cięcie i pakowanie warzyw

Dodawanie składników

Dbaniu o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

Prawo jazdy (1 na 5 osób)

Nie masz doświadczenia w takiej pracy?

Nie martw się – na miejscu odbędziesz szkolenie, podczasktórego poznasz wszystkie procesy!

Dodatkowe informacje:

Praca z zakwaterowaniem

Pomoc w organizacji transportu komfortowymi busami, którezabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do16:00!

Klaver KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company KlaverTeam