Pakowacz artykułów spożywczych- Holandia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Brussels   48 vues

1 €

  • pakowacz-artykulow-spozywczych-holandia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Pakowacz artykułów spożywczych- Holandia

Poszukujemy pracowników do pracy przy pakowaniu różnych artykułów spożywczych w Holandii. Jeśli szukasz stabilnej pracy za granicą i interesuje Cię praca w zgranym zespole, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie
  • Etykietowanie różnych produktów spożywczych
  • Kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (mile widziana)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie
  • Transport do pracy
  • Pomoc w organizacji dojazdu do Holandii
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

·        Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam