Order picker Sint-Niklaas, Belgia Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Sint-Niklaas   381 vues

  • order-picker-sint-niklaas-belgia-big-0
Localité: Sint-Niklaas
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujekomisjonerów z EPT. Magazyn z przyborami biurowymi, ozdobami itp.

Miejsce pracy: Sint-Niklaas

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień za pomocą skanera i wózka EPT,
- kompletowanie i pakowanie zamówień,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Sint-Niklaas i transport do pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w systemie II-zmianowym.

Oferta:
- belgijska umowa,
- stawka 15,27 euro/h brutto + dodatek zmianowy 6% DO KAŻDEJ GODZINY,
- bony żywnościowe 8 euro za przepracowany dzień,
- dodatki za godziny nadliczbowe.

Więcej informacji + 48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując "Orderpicker, Sint-Niklaas ".

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland