Order picker/ operator wózka widłowego- Holandia Professional

il y a 6 mois Inne Roeselare   171 vues

  • order-picker-operator-wozka-widlowego-holandia-big-0
Localité: Roeselare
Prix: -- €

Order picker/ operator wózka widłowego- Holandia

Magazyn, order picker- praca w Holandii

Stanowisko: pracownik magazynu LG, magazyn z odzieżą oraz inne

Zakres obowiązków:

        Rozładunek kontenerów

        Prace porządkowe

        Przygotowanie i kompletacja towaru

        Proste prace magazynowe

        Sortowanie towaru

Oczekiwania:

        dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

        mile widziane własne zakwaterowanie oraz transport do pracy.

        dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęci do pracy

Oferujemy:

        wypłata co tydzień

        atrakcyjna stawka plus dodatki

        stabilna praca na dłuższy okres czasu

Zadzwoń:

Julia +48570 901 088

Kamila+48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o – KRAZ 18450.

Al. N.M.P28/21, 42-200 Częstochowa

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00