Operator wózka widłowego w Natures Pride w Maasdijk (od 13,18 €/h) - Pracuj w Holandii Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Antwerpen   248 vues

13,18 €

  • operator-wozka-widlowego-w-natures-pride-w-maasdijk-od-1318-h-pracuj-w-holandii-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 13,18 €

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Operator wózka EPT, Nature’s Pride.

Lokalizacja: Maasdijk, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy na magazynie. Praca polega na kompletowaniu zamówień spożywczych (owoce, warzywa) oraz prowadzeniu wózka EPT (holenderskie uprawnienia zdobędziesz bezpłatnie na miejscu). Trening odbędzie się w firmie.

Praca na hali w temperaturze od ok +5 st. celsjusza na jedną dzienną zmianę.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do wyjazdu na min. 6 msc z możliwością płatnego urlopu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenia jako operator wózka EPT ❗️
  • Chęci i motywacji do pracy.
  • Sprawności fizycznej.
  • Gotowości do pracy w niskich temperaturach.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,18 brutto/h. + dodatki.
  • Dodatki za pracę zmianową.
  • Dodatek z pracę w niedzielę i święta.
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy.
  • Brak wiekówki ❗️
  • Dodatek dla kierowcy.
  • Ubezpieczenie holenderskie.
  • Możliwość transportu do pracy.
  • Opieka polskiego koordynatora.

Nature’s Pride B.V. jest jednym z największych importerów owoców i warzyw w Europie. Pozyskuje ponad 230 różnych gatunków owoców i warzyw z prawie 58 krajów. Nature’s Pride odpowiada między innymi za spopularyzowanie awokado w Europie. Firma oferuje pracę magazynową w miejscowości Maasdijk.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/operatorept[niedzielabe]75

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere

Informations complémentaires

Company Carriere International
Work Type Temporary