Operator wózka widłowego Reachtruck Willebroek / Belgia Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Willebroek   204 vues

  • operator-wozka-widlowego-reachtruck-willebroek-belgia-big-0
Localité: Willebroek
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujekandydatów na stanowisko operator wózka widłowego – magazyn z napojami.

Miejsce pracy: Willebroek / Belgia

Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw/ lokowanie palet na odpowiednichpozycjach na magazynie,
- obsługa wózka widłowego RT,
- szykowanie palet do wysyłki,
- inne prace z zakresu logistyki magazynowej.

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe ok 15,98 euro/ h brutto,
- dodatki zmianowe 7,5%, za nadgodziny,
- bony MC 8 euro za każdy przepracowany dzień,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- umowa na belgijskich warunkach.

Wymagania:
- własne zakwaterowanie w okolicy Willebroek oraztransport do pracy,
- doświadczenie w pracy z wózkami RT + certyfikat belgijski lub holenderski,
- atest medyczny lub gotowość do jego zrobienia (na koszt pracodawcy),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Więcej informacji +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Reachtruck Willebroek

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland