Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Operator wózka widłowego przedniego Hoogstraten Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Hoogstraten   65 vues

  • operator-wozka-widlowego-przedniego-hoogstraten-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorówwózka widłowego.
Miejsce pracy Hoogstraten

Opis stanowiska:
- obsługa wózka widłowego;
- rozmieszczanie towaru na odpowiednich lokacjach;
- inne prace z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:
- zakwaterowanie i transport we własnym zakresie;
- doświadczenie oraz certyfikat;
- znajomość języka niderlandzkiego.

Oferta:
- możliwość długoterminowego zatrudnienia na belgijskich warunkach;
- wynagrodzenie tygodniowe;
- planowanie do pracy: zmiana stała popołudniowa, dwie lub trzy zmiany.

Więcej informacji: +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temaciewpisując "Operator wózka widłowego Hoogstarten" . Wysyłając dokumentyprosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moichdanych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolityz późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland