Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Operator wózka widlowego-15.02 euro brutto-Bunschoten Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Damme   172 vues

  • operator-wozka-widlowego-1502-euro-brutto-bunschoten-big-0
Localité: Damme
Salaire: -- € Négociable

10-7-2023

Dla jednego z naszych klientów zajmującego się magazynowaniem artykułów spożywczych świeżych i mrożonych poszukujemy osób na stanowisko operatorów wózka widłowego bocznego/ przedniego.

Lokalizacja: Bunschoten

Opis stanowiska:

wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,

wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,

prace magazynowe.

Wymagania:

certyfikaty na wózek boczny/przedni- aktualny,

doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego na poziomie przynajmniej podstawowym,

terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy.

Nasza oferta:

•Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

•Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

•Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

•Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

•Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

•Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki

•Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

WYslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386 !

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273

Informations complémentaires

Company Flexcraft