Operator wózka typu combitruck, 15,60€ brutto/h, Bornem, Belgia Professional

il y a 5 mois Jobs Offers Bornem   103 vues

15,60 €

  • operator-wozka-typu-combitruck-1560-bruttoh-bornem-belgia-big-0
Localité: Bornem
Salaire: 15,60 €

Operator wózka typu combitruck

WYNAGRODZENIE 15,60€ brutto/h

Miejsce pracy: Boortmeerbeek, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • stawkę 15,60€ brutto/h
  • praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • możliwość robienia nadgodzin (nie w dużej ilości, płatne 150%)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo - około 452-577€ netto/tydz
  • zakwaterowanie płatne 95€ (pokój dwuosobowy) lub 145€ (pokój jednoosobowy)
  • bon żywnościowy o wartości 8€/dzień (1,09€ podatku)
  • dodatek zmianowy - 7,5% - 16,77€/h (1 i 2 zmiana)
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne - 9€/miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przewóz towarów w magazynie - palety przychodzące, wychodzące, uzupełnianie braków
  • umieszczanie towarów za pomocą systemu (listy, terminal mobilny, skaner)
  • zgłaszanie nieprawidłowości i odchyleń managerowi, w celu szybkiego rozwiązania problemu
  • okazjonalnie: wykonywanie innych czynności magazynowych (przyjmowanie towaru, VAS, kompletowanie zamówień, wysyłka towarów)
  • dbanie o porządek miejscu pracy
  • bezpieczne przechowywanie materiałów
  • praca z zachowaniem standardów jakości firmy
  • przestrzeganie zasad i przepisów prawnych dotyczących importu, przechowywania i dystrybucji produktów farmaceutycznych
  • przeprowadzanie wstępnej kontroli wizualnej obsługiwanego towaru i jego opakowania
  • stosowanie wewnętrznych i zewnętrznych przepisów bezpieczeństwa

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator wózka typu combitruck - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne uprawnienia na wózki combitruck
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat. B

Aplikuj: https://utm.guru/ugbur

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta -  jednej z największych międzynarodowych firm logistycznych - poszukujemy osób chętnych podjąć

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Informations complémentaires

Company Link2Work