Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Operator Tokarki/Frezarki CNC - Niemcy Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Brussels   51 vues

1 €

  • operator-tokarkifrezarki-cnc-niemcy-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Lokalizacja:

- 14929 Treuenbrietzen

- Haag im Oberbayern

- Oberrot

- Manching

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych operatorów tokarek/frezarek CNC do pracy w Niemczech.

Praca na 3 zmiany w dynamicznym środowisku, z możliwością rozwoju zawodowego.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC

- Wykształcenie techniczne

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

- Własny samochód (konieczny dojazd)

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: od 2300 € brutto

- Dodatki zmianowe

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Zainteresowany?  Zadzwoń:

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Nie czekaj – skontaktuj się z nami i rozpocznij nową karierę w Niemczech!

Klaver Sp. z.o.o

Częstochowa ulica Gminna 131

Pn-Pt 8:00 - 16:00

Informations complémentaires

Company Klaver