Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Operator/technik wtryskarki z j.angielskim Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Dendermonde   195 vues

2 000 €

  • operatortechnik-wtryskarki-z-jangielskim-big-0
Localité: Dendermonde
Salaire: 2 000 € Négociable

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z  BelgiiHolandii, Niemiec, Francji i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator/technik wtryskarek z j.angielskim

Miejsce pracy: Belgia, Dendermonde

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie, zajmującej się produkcją połączeniowych skrzynek elektrycznych.
  • Praca polega na obsługiwaniu wtryskarek (Engel i Sarac).
  • Ustawianie i zmiana parametrów przed i w trakcie produkcji.
  • Montaż, demontaż, czyszczenie, konserwacja i inne prace maszyn, urządzeń i form wtryskowych.
  • Przygotowanie, uruchomienie, nadzór nad maszynami i narzędziami zgodnie z planami produkcyjnymi.
  • Praca w systemie 3-zmianowym 8 godzin dziennie.

Co oferujemy w zamian:

  • Stawka 15,35€ brutto!
  • Terminowe wypłaty do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zakwaterowanie wyposażone, zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii w wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Zwracamy koszt za paliwo na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy jako operator/technik wtryskarek.
  • Umiejętność naprawy awarii, konserwacja i obsługa wtryskarek.
  • Angielski na komunikatywnym poziomie.
  • Prawko kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Masz pytania co do tej lub innej oferty?

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Informations complémentaires

Start Date 03.07.2023
Company Weegree