Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Operator maszyn – Holandia Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Assenede   43 vues

  • operator-maszyn-holandia-big-0
Localité: Assenede
Salaire: -- €

Operator maszyn – Holandia

Poszukujemy zmotywowanych i niebojących się nowych wyzwać pracowników na stanowisko operator maszyn w przemyśle spożywczym

Zakres Obowiązków

• obsługa i konserwacja maszyn

• kontrola wydajności maszyn

• praca w systemie 3 zmianowym - 6-14, 14-22, 22-06

 Zalety

• atrakcyjna stawka godzinowa

• wypłaty w systemie tygodniowym

• zapewnione zakwaterowanie

 Wymagania

• doświadczenie w obsłudze/produkcji, najlepiej w przemyśle spożywczym

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Wiktoria +48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Niemcy