Operator koparki gąsienicowej - Belgia Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Tessenderlo   400 vues

  • img
Localité: Tessenderlo
Salaire: -- €

Obecnie poszukujemy do współpracy doświadczonego Operatora koparki prowadzącego własną działalność gospodarczą.

Prace ziemne/drogowe/rozbiórkowe na terenie Belgii - Tessenderlo.

Obowiązki:

  • wykonywanie specjalistycznych i pomocniczych prac na budowie przy pomocy koparki.

Wymagania:

  • uprawnienia,
  • doświadczenie zawodowe,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 23/h netto,
  • gwarancję godzin,
  • możliwość zakwaterowania,
  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informations complémentaires

Start Date 24.04.2023
Company Regess