Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Murarz Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Antwerpen   204 vues

  • murarz-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi Murarzami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.
Praca przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych na terenie Belgii.

Murarz

Opis stanowiska:

  • murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
  • murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
  • fugowanie cegły, klinkieru.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • regularne opłaty faktur,
  • bonusy za polecenie fachowca,
  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Murarza (klinkier, cegła czerwona, bloczki),
  • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Informations complémentaires

Company Regess