Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Murarz/betoniarz – Belgia Aalst Professional

il y a 1 an Jobs Offers Aalst   0.9K vues

  • murarzbetoniarz-belgia-aalst-big-0
Localité: Aalst
Salaire: -- € Négociable

Murarz/betoniarz – Belgia Aalst

Zakres obowiązków:

- wykonywanie fundamentów (kopanie, układanie szalunków, montaż rur kanalizacyjnych, zalewanie betonu, szalowanie ...)

- instalowanie profili zgodnie z planem;

- budowanie zgodnie z planem (otworów na okna i drzwi);

- przygotowywanie własnej zaprawy (ręcznie);

- przygotowywanie płyt betonowych (na różne podłogi);

- murowanie min. cegłą licowaną;

Profil kandydata:

- młoda dynamiczna osoba;

- komunikatywna znajomość j. niderlandzkiego lub angielskiego;

- jesteś elastyczny (różnorodność w pracy) nie tylko kamieniarstwo;

- jesteś graczem zespołowym (ponieważ jest to mały zespół);

- lubisz uczyć się nowych rzeczy;

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

- transport do pracy;

- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

0031615207144

info@silko-recruiting.com

Informations complémentaires

Company silko