Monter podwozi samochodów ciężarowych (DPAT/02/23) Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Waregem   436 vues

2 600 €

  • monter-podwozi-samochodow-ciezarowych-dpat0223-big-0
Localité: Waregem
Salaire: 2 600 €

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Francji, Niemiec, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter podwozi samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: okolice Waregem, Belgia

Opis stanowiska:

Budowa różnego rodzaju nadbudów samochodów ciężarowych.

Montaż m.in. systemów kontenerowych, platform, dźwigów.

Praca w oparciu o rysunki techniczne.

Spawanie ram, zabudów.

Co oferujemy:

Wynagrodzenie: około 2600 netto/msc.

Polską umowę z możliwością przejścia na belgijski kontrakt.

Gwarancję stabilnej pracy.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.

Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.

Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku.

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Umiejętności spawania.

Dodatkowym atutem będzie:

Prawo jazdy kat B.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 735 969 230

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/318978/1948/0/

Informations complémentaires

Company Weegree