Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz! Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   165 vues

  • mieszkasz-prywatnie-zacznij-prace-juz-teraz-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Wynagrodzenie
Atrakcyjna stawka godzinowa

Akceptowane języki
Niderlandzki, Angielski

Branża
Logistyka, produkcja, sieć supermarketów, przemysł spożywczy i szklarnie

Miejsce pracy
Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi klientami w Holandii, oferujemy pracę w różnych branżach. Możesz pracować w logistyce, produkcji, sieci supermarketów, przemyśle spożywczym lub szklarni - wybór należy do Ciebie.

Czy mieszkasz prywatnie? Zamierzasz przeprowadzić się do prywatnego domu lub mieszkania? A może ty, twoi przyjaciele lub rodzina wprowadzacie się do kogoś? Skontaktuj się z nami i zacznij pracę od zaraz!

Pracuj z interesującymi produktami renomowanych marek w branży logistycznej; zdobywaj cenne doświadczenie pracując przy linii produkcyjnej u liderów w branży; lub rozwijaj pasję do pielęgnowania roślin i ziół w dobrze prosperującym środowisku szklarniowym. Możliwości są nieograniczone!

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia lub więcej informacji o branży, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wspólnie zastanowimy się, która praca będzie dla Ciebie najlepsza. Aplikuj już teraz!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Aktywności w magazynie
Aktywności na linii produkcyjnej
Aktywności w sieci supermarketów
Aktywności w przemyśle spożywczym
Aktywności w szklarni

Wymagania
Prywatne zakwaterowanie
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force