Mechatronik ze znajomością niemieckiego z Klaver Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   64 vues

  • mechatronik-ze-znajomoscia-niemieckiego-z-klaver-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Posiadasz wykształcenie jako mechatronik i szukasz dobrzepłatnej pracy?

Skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: okolice Berlina

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe na stanowisku mechatronika

- podstawowa wiedza z zakresu systemów automatyki
- znajomość technologii konserwacji i napraw oraz ogólnej elektrotechniki

- mile widziane doświadczenie techniczne w branży spożywczej

- prawo jazdy

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

- naprawa maszyn i układów z zakresu mechaniki i elektroniki

- analiza przyczyn usterek

- usuwanie usterek

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjna stawka

- diety, dodatki urlopowe i świąteczne

- niemiecka umowa o pracę

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria+48 570 901 913

Dominika+48 570 901 033

Kamila+48 570 901 414

KlaverSp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemyw godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Informations complémentaires

Company KlaverTeam