Mechanik samochodowy Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Sint-Gillis-Waas   67 vues

2 700 €

  • mechanik-samochodowy-big-0
Salaire: 2 700 €

Mechanik

Miejsce pracy: Sint-Gillis-Waas, Belgia

Stawka: 2700-2800 EURO brutto

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (3 lata) / prawo jazdy / język angielski

Poszukujemy doświadczonego technika pojazdów użytkowych do pracy w warsztacie samochodowym. Pracownik będzie zajmował się diagnozowaniem usterek, naprawą i konserwacją pojazdów oraz przyczep.

Opis stanowiska:

  • konserwacja oraz naprawy usterek, między innymi naprawa hamulców, sprzęgła, wymiana oleju
  • montaż elementów: haków holowniczych, przemysłowych bagażników dachowych, spojlerów dachowych, podłóg, ścian, szafek
  • praca od poniedziałku do piątku, około 38h w tygodniu

Czego oczekujemy:

  • 3 lat doświadczenia w dziedzinie mechaniki samochodowej
  • wykształcenia technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości j. angielskiego
  • prawa jazdy kat. B
  • siły fizycznej i chęci do pracy

Co oferujemy:

  • Stawkę: 17,5 euro/h brutto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100 euro za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie - tylko 2 euro dziennie za media.
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk
  • E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Informations complémentaires

Start Date 17.06.2024
Company Weegree