Mechanik samochodów ciężarowych – Belgia O-L-V Waver Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Wavre   783 vues

  • mechanik-samochodow-ciezarowych-belgia-o-l-v-waver-big-0
Localité: Wavre
Salaire: -- € Négociable

Mechanik samochodów ciężarowych – Belgia O-L-V Waver

Zakres obowiązków:

- diagnoza awarii elektrycznych w ciężarówkach i sprzęcie ciężkim za pomocą programów diagnostycznych;

- szukanie usterki (demontaż części);

- wymiana sprzęgieł, hamulców, skrzyni biegów, silników;

- wymiana elementów pneumatycznych i hydraulicznych;

- naprawy układu wydechowego i zawieszenia;

- konfiguracja zarządzania silnikiem;

- praca w warsztacie;

Profil kandydata:

- min. 3 lata doświadczenia w naprawach ciężarówek i sprzętu ciężkiego;

- znajomość programów diagnostycznych;

- umiejętność wykrywania wad mechanicznych i rozwiązywanie problemu;

- znajomość układu zawieszenia;

- naprawy elektryczne, wymiana kabli;

- zarządzanie silnikiem

- demontaż / montaż części mechanicznych (sprzęgło, skrzynia biegów itp.);

- ogólna konserwacja (wymiana oleju, filtrów itp.);

- precyzja;

- komunikatywna znajomość j. angielskiego;

- umiejętność samodzielnej pracy;

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- wynagrodzenie OD € 15,00 brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

- transport do pracy;

- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

0031615207144

info@silko-recruiting.com

Informations complémentaires

Company silko