Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Mechanik samochodów ciężarowych- Belgia- praca od zaraz Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Roeselare   52 vues

  • mechanik-samochodow-ciezarowych-belgia-praca-od-zaraz-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- €

Mechanik samochodów ciężarowych- Belgia- praca od zaraz
Masz doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych i znasz komunikatywnie język angielski?
Może chciałbyś spróbować swoich sił w pracy za granicą?
Mam dla Ciebie propozycję:

Stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania:

  • - doświadczenie/ kwalifikacje zawodowe
  • - znajomość mechaniki samochodowej
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • - chęci i motywacja do pracy
  • - komunikatywność i owartość w kontaktach

Zakres obowiązków:

  • - diagnostyka i obsługa pojazdów ciężarowych
  • - przeglądy techniczne pojazdów
  • - przeglądy tachografów
  • - konserwacje/naprawy
  • - wymiana części
  • - prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
- umowę o pracę na dłuższy okres czasu
- zakwaterowanie oraz transport do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450
Częstochowa, al. N.M.P 28/21
Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.

Informations complémentaires

Start Date 20-04-2024
Company Klaver