Mechanik Przemysłowy - Praca w Belgii Professional

il y a 7 mois Jobs Offers Antwerpen   165 vues

  • mechanik-przemyslowy-praca-w-belgii-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Stanowisko pracy: Mechanik przemysłowy

Rodzaj zatrudnienia: Możliwość uzyskania stałej umowy

Lokalizacja: Belgia, region Antwerpia

Opis stanowiska:

• Naprawianie, konserwacja i serwisowanie instalacji przemysłowych

• Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń

• Diagnostyka i przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz napraw bieżących

• Właściwe ustawianie, dokręcanie i luzowanie połączeń śrubowych i kołnierzowych,

• Podstawowa wiedza z zakresu obróbki metali: wiercenie, piłowanie, szlifowanie, cięcie

• Prawidłowa eksploatacja narzędzi i urządzeń

• Znajomość ogólnych procedur skręcania

• Wiedza na temat napędów, łożysk, połączeń mechanicznych

• Konserwacja i serwis maszyn, rozwiązywanie problemów natury technicznej, usuwanie blokad

• Znajomość spawania jest dodatkowym atutem

Wymagania:

• Doświadczenie

• Ważny certyfikat VCA (lub chęć jego uzyskania)

• Nastawienie na jakość i bezpieczeństwo

• Pozytywne nastawienie do pracy w zespole ukierunkowanym na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość w komunikacji, sumienność, dokładność, zaangażowanie

• Samodzielność oraz bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy

• Ukierunkowanie uwagi na bezpieczeństwo i jakość

• Gotowość do pracy fizycznej

• Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

• Aktualne CV

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach

• Belgijską umowę

• Premie i bonusy

• Dodatkowe vouchery na jedzenie oraz vouchery ekologiczne

• Dodatkowo płatne nadgodziny

• Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

• Możliwość zakwaterowania

• Pomoc polskiego koordynatora w początkowej fazie zatrudnienia

• Wsparcie administracyjne

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV na adres: cv@progressgroup.be

Masz pytania?

Zadzwoń: +32 (0)3 334 11 14

Informations complémentaires

Company Progress Group