KUCHARZ. BELGIA, Wingene/ Brugia Professional

il y a 10 mois Jobs Offers Wingene   193 vues

19,78 €

  • kucharz-belgia-wingene-brugia-big-0
Localité: Wingene
Salaire: 19,78 €

KUCHARZ. BELGIA, Wingene/ Brugia

Do € 19,78 nocki

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego Klienta – producenta gotowych dań do sprzedaży hurtowej  poszukujemy kandydata do pracy stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Wingene (rejon Brugia), Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Twoje zadania:

Praca w zespole (hurtowa produkcja do 70 tys. posiłków dziennie)

Wybór odpowiednich produktów

Gotowanie, smażenie, blanszowanie, pieczenie, gotowanie na parze

Kontrola jakości potraw

Co oferujemy?

Stawkę:  od € 16,08 do € 18,28€ brutto/h (stawka zależna od doświadczenia)

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach

Gwarantowane 39h pracy tygodniowo

Dodatek zmianowy:  +1,50€ za każdą przepracowaną godzinę na zmianie nocnej (€ 19,78 stawka za nockę)

Możliwe nadgodziny płatne 150%

Dodatek wakacyjny  15,38 % rocznych zarobków brutto

Premię roczną 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

6 dodatkowych dni urlopu

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 140€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – € 9,00 miesięcznie

Nasze oczekiwania?

Wykształcenie zawodowe (gastronomia)

Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego

Brak przeciwwskazań do pracy w branży spożywczej

Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem KUCHARZ WINGENE na adres e-mail:

work@marvelpc.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Marvel Personal Consulting

ROK ZAŁOŻENIA 2001

www.marvelpc.pl

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TELEFON: +48 668 81 61 81

pon-pt 08.00-16.00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOŚLINOWSKI