Kucharz - Oferty Pracy w Belgii Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brussels   51 vues

1 €

  • kucharz-oferty-pracy-w-belgii-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Poszukujemy kucharzy do pracy w różnych lokalizacjach.

Jeśli masz doświadczenie w gastronomii i chcesz pracować w różnych rodzajach restauracji, to oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

• Praca w kuchni restauracji, z możliwością pracy w różnych lokalizacjach.

• Możliwość pracy w różnych rodzajach kuchni, w tym z mięsami i grillem.

Wymagania:

• Doświadczenie w gastronomii.

• Dla niektórych stanowisk doświadczenie z mięsami i grillem jest mile widziane.

Zakwaterowanie:

• Dla wybranych lokalizacji oferujemy apartamenty w pobliżu miejsca pracy.

Kontakt: Dominika +48 570 901 033, Kamila +48 570 901 414

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Informations complémentaires

Company Klaver