Kowal/Pracownik Kuźni- Niemcy- darmowy pokój Professional

il y a 2 heures Jobs Offers Brussels   6 vues

  • kowalpracownik-kuzni-niemcy-darmowy-pokoj-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Lokalizacja: Großenhain

Zakres obowiązków:

• Kucie części

• Formowanie, prasowanie, bicie i gratowanie odkuwek matrycowych

• Eksploatacja zespołów kuźniczych

Wymagania:

• Wiedza z branży kuźniczej to atut lub doświadczenie w obróbce metali

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (system 3-zmianowy)

• Znajomość jęz. niemieckiego A2

• Własny pojazd na dojazdy do pracy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatki zmianowe

• Darmowe zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię oferta zadzwoń:

Weronika +48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o. o.

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

Informations complémentaires

Company KLAVER