Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Komisjonowanie art. spożywczych – Niemcy- Frankfurt nad Menem Professional

il y a 2 jours Jobs Offers Wuustwezel   37 vues

  • komisjonowanie-art-spozywczych-niemcy-frankfurt-nad-menem-big-0
Localité: Wuustwezel
Salaire: -- €

Praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

 Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia!

Wymagamy zaświadczenie o niekaralności!

 Opis stanowiska:

 praca polega na przygotowywaniu/ kompletowaniu zamówień- produkty spożywcze,

 mamy też; dział suchy i chłodny (ok. 3-6 stopni)- nabiał- system słuchawkowy (w j. polskim),

 komisjonowanie wina,

 komisjonowanie fotowoltaiki

Oferujemy:

 pracę na dłuższy czas

 miesięczne zarobki w €, możliwość pobierania zaliczek

 zapewnione zakwaterowanie

 umowa na warunkach

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Iza +48 570 901 913

Klaver sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

więcej ofert - www.klaverteam.com

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Company KlaverTeam