KlaverTeam-Spawacz Mig MAG-Praca w Belgii Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Roeselare   71 vues

  • klaverteam-spawacz-mig-mag-praca-w-belgii-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- €

Dla belgijskiej firmy specjalizującej się budowie, naprawie i konserwacji przyczep poszukujemy wszechstronnego mechanika – spawacza.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i spawalnictwa

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi

Zakres obowiązków:

• spawanie różnych konstrukcji

• naprawa kontenerów morskich

• dobieranie odpowiednich parametrów spawania

• dbanie o porządek i porządek w miejscu pracy.

• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem

• umiejętność czytania planów

• przygotowanie powierzchni do spawania

• sprawdzenie jakości wykonanego spaw

Oferujemy:

- pracę w godz. 8:00 – 16:30 z półgodzinna przerwą

- możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany? Zadzwoń!!

Dominika +48 570 901 033

Weronika + 48 731 901 913

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450, Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Company Klaver