KlaverTeam-Przygotowanie aut do malowania-Holandia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   109 vues

  • klaverteam-przygotowanie-aut-do-malowania-holandia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Hej! Masz doświadczenie w przygotowaniu aut do malowania? Chcesz spędzić czas w Holandii i zarobić przy tym fajną kasę? Dołącz do naszej ekipy!

Stanowisko: Przygotowania Samochodów do Malowania

Opis stanowiska: Firmą specjalizującą się w naprawach i malowaniu samochodów. Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. przygotowania samochodów przed malowaniem. Jeśli jesteś osobą, która potrafi wykonać wszystkie kroki w procesie przygotowania samochodów, to ta praca może być dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Ocenianie uszkodzeń paneli przed przygotowaniem
  • Szlifowanie powierzchni i nakładanie pierwszej warstwy szpachli
  • Przywracanie oryginalnych linii i kształtu w naprawionych częściach
  • Dokładne szlifowanie szpachli
  • Nakładanie szpachlówki i podkładu
  • Polerowanie pomalowanego samochodu w celu usunięcia zacieków, kurzu itp.
  • Naprawa zderzaków za pomocą spawarki

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu samochodów przed malowaniem – będziesz w tym najlepszy
  • Umiejętność korzystania z narzędzi w odpowiedni sposób
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań zgodnie z procesem, aby spełnić wymaganą jakość w określonym czasie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym warsztacie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: work@klaverteam.com

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 -16:00

Informations complémentaires

Company Klaver