KlaverTeam-Mechanik Samochodów Osobowych i Ciężarowych w Holandii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   111 vues

  • klaverteam-mechanik-samochodow-osobowych-i-ciezarowych-w-holandii-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Czy lubisz majsterkować przy samochodach? Oto oferta pracy dla Ciebie!

Zostań Mechanikiem w Holandii! Atrakcyjne Warunki Pracy i Wynagrodzenie!

Lokalizacja: Holandia, Brabancja Północna

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w naprawie samochodów (min. 2-3 lata)

• Podstawowa znajomość hydrauliki, elektroniki i mechaniki.

• Znajomość 1 języka, aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem:

- angielskiego

- holenderskiego

- niemieckiego

• Dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Twoje zadania:

• Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych lub dostawczych/ osobowych oraz ich części

• Diagnozowanie problemów z samochodami

• Wykonywanie napraw silnika, skrzyni biegów i innych układów; Wymiana uszkodzonych części, takich jak hamulce, opony i elektronika

• Testowanie aut po naprawie, aby upewnić się, że jest bezpieczna i niezawodna.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz zaangażowania

• zakwaterowanie, ubezpieczenie

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Informations complémentaires

Company Klaver