KlaverTeam-Mechanik ciężarówek w Holandii lub Niemczech Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   93 vues

  • img
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Posiadasz doświadczenie jako mechanik ciężarówek? Znasz język angielski?

Miejsce pracy: Eindhoven, Utrecht – Holandia

                        Frankfurt nad Menem, Wurzburg – Niemcy

Obowiązki:

- budowa i przebudowa kompletnych ciężarówek

- diagnostyka i naprawa ciężarówek

- serwis samochodów

- praca z samochodami ciężarowymi Mercedes Benz

Wymagania:

- umiejętność dokładnej i samodzielnej pracy

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- dobra znajomość języka angielskiego

- co najmniej 5 lat doświadczenia

Co oferuje Pracodawca:

- darmowe zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość wzrostu i rozwoju

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Weronika + 48 731 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Informations complémentaires

Company Klaver