KlaverTeam-Konserwator Maszyn, Elektryk Przemysłowy-Praca w Belgii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Riemst   111 vues

  • klaverteam-konserwator-maszyn-elektryk-przemyslowy-praca-w-belgii-big-0
Localité: Riemst
Salaire: -- €

Hej! Masz doświadczenie w konserwacji maszyn i elektryce? Znasz angielski i masz prawo jazdy? Dołącz do naszej ekipy w Riemst, Belgia!

Lokalizacja: Riemst, Belgia

Co oferujemy?

• Umowa na warunkach holenderskich

• Atrakcyjne wynagrodzenie – świetna kasa!

• Dodatki zmianowe – za pracę w różnych godzinach

Twoje zadania:

• Konserwacja i naprawa maszyn – będziesz trzymać sprzęt w formie

• Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych w maszynach produkcyjnych – to Twój teren

• Instalowanie przewodów i systemów elektrycznych – będziesz w tym najlepszy

• Praca z dużymi maszynami i wykrywanie usterek w sterownikach PLC – to dla Ciebie bułka z masłem

Czego potrzebujesz?

• Dyplom w dziedzinie elektroniki

• Doświadczenie jako elektryk i z dużymi maszynami

• Dobra znajomość systemów elektrycznych i technik instalacyjnych

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość języka angielskiego –aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem, mile widziane niderlandzki lub niemiecki

• Zero alkoholu i dużych imprez w niedzielę – musisz być w pełni sprawny na poniedziałkową zmianę!

Godziny pracy:

Od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00

Zainteresowany? Czekamy na Ciebie! Dzwoń!

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Izabela: +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!

Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)

Nie czekaj, aplikuj teraz i rozpocznij swoją przygodę w Belgii z Klaver!

Informations complémentaires

Company KLAVER