KlaverTeam-Holandia- Produkcja i Pakowanie Mięsa Drobiowego Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Brussels   66 vues

  • klaverteam-holandia-produkcja-i-pakowanie-miesa-drobiowego-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukamy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu mięsa drobiowego w Holandii. Jeśli masz doświadczenie w branży spożywczej, to idealna oferta dla Ciebie!

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej.

• Prawo jazdy kat. B – możliwość jazdy autem służbowym.

Zakres obowiązków:

• produkcja mięsa

• pakowanie i sortowanie

• kontrola jakości mięsa

• dla osób z doświadczeniem praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn

Oferujemy:

• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.

• Zakwaterowanie i transport do pracy.

• Konkurencyjne wynagrodzenie.

• Opiekę koordynatora na miejscu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 570 901 033.

Posiadamy również inne oferty pracy skontaktuj się z Nami pod numerem +48 570 901 414 i zapytaj o nowe oferty pracy w Holandii lub Niemczech!

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver