Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Klaver Team praca za granicą- Order picker- kosmetyki Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   130 vues

  • klaver-team-praca-za-granica-order-picker-kosmetyki-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Klaver poszukuje osób do pracy w magazynie z kosmetykami.

Stanowisko: order picker

Miejsce pracy: Holandia, okolice Ede

Zakres obowiązków:

- Order picker w magazynie z kosmetykami

- komisjonowanie, pakowanie zamówień

Pracodawca zapewnia codzienny transport do pracy oraz zakwaterowanie.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy

- chęci i motywacja do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Kamila + 48 570 901 414

Izabela + 48 570 901 913

Weronika + 48 731 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450, Częstochowa

Częstochowa ul. Gminna 131- Pracujemy od 7:00 do 18:00

Informations complémentaires

Company KlaverTeam