Klaver- praca w Belgii- prace ziemne Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Roeselare   67 vues

  • klaver-praca-w-belgii-prace-ziemne-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- €

Klaver- praca w Belgii- prace ziemne

Klaver poszukuje pracowników do robót ziemnych w Belgii.

Miejsce pracy: Belgia

Stanowisko: pracownik ziemny

Zakres obowiązków:

- ręczne prace ziemne

- przyłącza kanalizacji

- przyłącza kabli

- pomoc operatorowi dźwigu

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego- gotowość do pracy na świeżym powietrzu

- dobra kondycja fizyczna

- mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat VCA

Pracodawca oferuje:

- pracę na pełen etat

- pokoje jednoosobowe

- transport do pracy

- czeki żywieniowe

- zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033

Wiktoria +48 731 901 913

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Company Klaver