Klaver- praca w Belgii- operator CNC lotnictwo Private

il y a 1 mois Jobs Offers Ninove   68 vues

  • klaver-praca-w-belgii-operator-cnc-lotnictwo-big-0
Localité: Ninove
Salaire: -- €

Klaver- praca w Belgii- operator CNC lotnictwo

Aktualnie poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Operator CNC- branża lotnictwo

Gdzie? Zaventem, Belgia

Zakres obowiązków:

- umieszczanie i wymiana narzędzi w maszynie zgodnie z metodą pracy i maszyną

- ładowanie lub wysyłanie prawidłowego programu przez DNC

 - dopasowywanie programów CNC

- sprawdzanie części i wprowadzanie zmian w oprzyrządowaniu

- montaż/demontaż narzędzi skrawających przy użyciu dostępnych narzędzi

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne w kierunku tokarz/frezer CNC

- doświadczenie w programowaniu i obsłudze CNC

- odpowiednie kwalifikacje

- umiejętność czytania rysunków technicznych i innych dokumentów technicznych

- dokładność i wnikliwość

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat VCA

Pracodawca oferuje:

- pracę na pełen etat

- pokoje jednoosobowe

- transport do pracy

- czeki żywieniowe

- zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4 tygodniach- max 125 €

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń:

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Informations complémentaires

Start Date od zaraz
Company Niemcy