Kierownik doku, 17€-20€ brutto/h, Zeebrugge, Belgia Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Brussels   91 vues

20 €

  • kierownik-doku-17-20-bruttoh-zeebrugge-belgia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 20 €

WYNAGRODZENIE: 17€-20€ brutto/h

Miejsce pracy: Zeebrugge, Belgia

Zakwaterowanie: zapewnione

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę €17-€20/h
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • gwarantowane 38h pracy tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - średnio 7-12h tygodniowo, płatne 150%
  • dodatek wakacyjny - 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33% rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • darmowe zakwaterowanie (konieczność opłacenia podatku)
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego również dla członków rodziny
  • telefon służbowy na życzenie pracownika

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zarządzanie zespołem podczas dokowania statków
  • koordynowanie rozmieszczenia doków na podstawie otrzymanych schematów (prawidłowa lokalizacja i wysokość)
  • konserwacja suchego doku (np. inspekcja łańcuchów kotwicznych)
  • wykonywanie dodatkowych zadań logistycznych, takie jak obsługa dźwigu górnego i wózka widłowego, a także (de)montaż linii napędowej
  • pomoc współpracownikom podczas podnoszenia statków
  • po zadokowaniu współpraca z technikami dokującymi nad wszystkimi aspektami związanymi z zewnętrzną częścią statku
  • praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30, a w piątki 8:00-14:30

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze morskim)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy (praca z dużymi materiałami np. 2-tonowymi śrubami napędowymi)
  • gotowość do pracy na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
  • elastyczność (możliwość pracy w godzinach wieczornych lub w weekendy)
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: https://utm.guru/ugzm7

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570).Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Informations complémentaires

Company Link2Work