Kierowca wózka wysokiego składowania / wózka widłowego w Holandii Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Lommel   190 vues

  • kierowca-wozka-wysokiego-skladowania-wozka-widlowego-w-holandii-big-0
Localité: Lommel
Salaire: -- €

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Nasi klienci działają m.in. w handlu detalicznym, logistyce, produkcji oraz sieci supermarketów. Codziennie w magazynach pracują tysiące pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zadbać o sprawne procesy.

Jako kierowca wózka wysokiego składowania / wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za umieszczanie produktów i palet na regałach za pomocą wózka wysokiego składowania lub wózka widłowego. Każda pozycja musi zostać zarejestrowana na liście zamówień lub w systemie przy użyciu skanera ręcznego. Będziesz zgłaszać braki, sprawdzać paczki pod kątem uszkodzeń, skanować i etykietować palety, a także zarządzać stanami magazynowymi. Ponadto będziesz ładować/rozładowywać samochody ciężarowe, ustawiać przychodzące/wydawane towary oraz plombować palety. Zawsze zadbasz o to, aby środowisko pracy w magazynie było schludne i bezpieczne.

Będziesz pracować na różne zmiany: rano, po południu, wieczorem. Za pracę w weekendy otrzymasz dodatki. W sumie będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

Wymagane jest posiadanie ważnego certyfikatu na wózek wysokiego składowania / wózek widłowy. Wybierz klienta, który najbardziej Ci odpowiada! Dołącz do zespołu i pędź przez holenderskie magazyny!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Przetransportowanie paczek wózkiem wysokiego składowania / wózkiem widłowym
Zgłaszanie braków magazynowych
Sprawdzanie paczek pod kątem uszkodzeń
Zarządzanie zapasami
Etykietowanie palet
Uszczelnianie palet
Układanie paczek na paletach
Podnoszenie paczek o różnej masie
Załadunek/rozładunek kontenerów

Wymagania
Posiadanie ważnego certyfikatu na wózek wysokiego składowania / wózkek widłowy
Minimum 3 miesiące doświadczenia w kierowaniu wózkiem wysokiego składowania / wózkiem widłowym
Odpowiedzialność i umiejetność pracy zespołowej
Chęć do pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Informations complémentaires

Company OTTO Work Force