Holandia, Son - Pracownik do Składania Ozdobnych Kartonów Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Brussels   47 vues

1 €

  • holandia-son-pracownik-do-skladania-ozdobnych-kartonow-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 1 €

Firma w Son poszukuje pracowników do składania wysokiej jakości ozdobnych kartonowych pudełek.

Praca polega na precyzyjnym składaniu kartonów oraz ozdabianiu ich różnymi elementami, takimi jak sznurki, linki, metalowe uchwyty, czy ćwieki.

Każde pudełko jest wykonywane na zamówienie, starannie dobierając odpowiednie materiały opakowaniowe i dekoracyjne według potrzeb klienta.

Opis stanowiska:

• Dokładne składanie kartonów.

• Ozdabianie pudełek różnymi elementami dekoracyjnymi.

• Praca na 1 zmianę - godziny pracy: 08:00 - 16:45

Wymagania:

• Prawo jazdy.

• Znajomość języka angielskiego.

Kontakt:

Kamila +48 570 901 414, Dominika +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Informations complémentaires

Company Klaver