Elektryk przemysłowy - od 20,80 EUR/godz. do 24,47 EUR/godz. - BELGIA ! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Sint-Niklaas   86 vues

24,47 €

  • elektryk-przemyslowy-od-2080-eurgodz-do-2447-eurgodz-belgia-big-0
Localité: Sint-Niklaas
Salaire: 24,47 €

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Sint - Niklaas, Belgia - szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Elektryk przemysłowy

Twoje zadania:

  • wykonywanie konserwacji elektrycznej oraz konserwacji zapobiegawczej parku maszynowego (naprawa usterek, montaż punktów świetlnych itp.),
  • usuwanie bieżących awarii maszyn,
  • stosowanie wszelkich obowiązujących przepisów dotyczących instalacji elektrycznych,
  • rejestracja zużytych materiałów z warsztatu elektryków,
  • nadzór techniczny wśród pracowników produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV lub powyżej 1kV,
  • doświadczenie na stanowisku (min. 1 rok),
  • wykształcenie kierunkowe lub techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • znajomości j. angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie–19,63 EUR/godz.,
  • premię zmianową dzienną-1,17 EUR/godz.,
  • premię zmianową nocną-4,84 EUR/godz.,
  • dodatek za pranie odzieży w wysokości-1,91 EUR/mies.,
  • czeki żywnościowe w wysokości-6,91EUR/dn.,
  • dyżur telefoniczny (bycie w gotowości do naprawy usterek)-300,00 EUR/tydz.,
  • kartę paliwową – nie ponosisz kosztów dojazdów do pracy,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu.

Zapraszam do kontaktu: a.wittbrodt@ksservice.pl

Możesz aplikować również poprzez poniższy link:

Informations complémentaires

Start Date 25.03.2024
Company KS SERVICE