Elektronik/Elektryk - Praca w Niemczech- od zaraz Professional

il y a 2 heures Jobs Offers Brussels   7 vues

  • elektronikelektryk-praca-w-niemczech-od-zaraz-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Lokalizacja: okolice Bambergu

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe + dyplom + aktualny SEP

• mile widziane doświadczenie w pracy przy kamperach

• wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy

• komunikatywna znajomość niemieckiego (min.A2+)

Obowiązki:

• Zakładanie Instalacji elektrycznych w kamperach

• Staranne podejście do wykonywanej pracy

Oferujemy:

• Diety na wyżywienie

• Diety na nocleg

Jeśli zainteresowała Cię oferta zadzwoń:

Weronika +48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o. o.

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

Informations complémentaires

Company KLAVER