Elektromechanik VOLVO Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Gent   343 vues

22,44 €

  • elektromechanik-volvo-big-0
Localité: Gent
Salaire: 22,44 €

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Do fabryki samochodów Volvo Car w Gent/Belgia, poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU/ AUTOMATYK w VOLVO CARS. BELGIA, Gent

Praca w systemie dwuzmianowym lub stałej zmiany nocnej

Gotowość do pracy w godzinach: (5:15-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:15)

Film z miejsca pracy: https://www.youtube.com/watch?v=98NsBhvxpbQ&ab_channel=EricDemurie

Pensja w przedziale € 4300,00 do € 5300,00 € brutto/m-c (w tym dodatek zmianowy +11% lub +26%)

Stawka godzinowa brutto: € 22,44 / do € 23,0136

Przykładowe wynagrodzenie brutto przy permanentnej zmianie nocnej:

€ 23,0136 + 26% (dodatek zmianowy): € 28,99/h brutto/ i € 5334,16 brutto miesięcznie przy 23 dniach roboczych

Obecnie produkowane modele: Volvo XC40, V60, C40

Twoje zadania:

Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem w pełni zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych

Optymalizacja zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego pod względem wydajności i jakości

Wykonywanie zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą i naprawczą

Identyfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych systemów lub elementów zautomatyzowanych instalacji przemysłowych zgodnie z przepisami,

specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp.

Udział w programie szkoleń i wsparcia ze strony przełożonych

Czynny udZiał we wprowadzaniu nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów

Praca w zespole z innymi technikami

Co oferujemy?

* Umowę na belgijskich warunkach bezpośrednio z firmą Volvo/ pierwszy kontrakt na 1 rok, kolejna umowa na stałe

* Pensję uzależnioną od stopnia doświadczenia w przedziale 4300€ - 4890€ brutto/m-c (w tym dodatek zmianowy +11% lub +26%)

* Stawkę godzinową brutto: € 22,44

* Nadgodziny płatne 150%

* Dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15,38 % rocznych zarobków brutto

* Premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33 % rocznych zarobków brutto

pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

* Bony żywnościowe w kwocie 5,70€ brutto/dzień

* Możliwość skorzystania ze stołówki pracowniczej - zapewniającej zdrowy posiłek w rozsądnych cenach

* Ubezpieczenie zdrowotne oraz szpitalne

* Gwarantowane 40 h pracy tygodniowo

* Możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych

* Mieszkanie wynajęte przez pracodawcę (pierwsze 3-mce opłacane przez firmę/ szczegóły podajemy w trakcie rekrutacji)

Czego oczekujemy?

* Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne - dyplom z jednego z poniższych kierunków: elektromechanika, elektrotechnika, energetyka, elektronika lub automatyka i robotyka, mechatronika oraz minimum kilka lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych i kontrolnych lub elektromechanik utrzymania ruchu

* Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie, na poziomie minimum B2/C1

*  Praktycznej wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej wraz z doświadczeniem w konserwacji maszyn i urządzeń, diagnozowaniem usterek, w tym na maszynach opartych na PLC  (znajomość PLC Siemens 7 lub Siemens TiA Portal) UWAGA! Nie poszukujemy programistów PLC

* Zainteresowania automatyką i robotyką (SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5)

* Znajomość panelu HMI

* Zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów

* Chęci do nauki języka niderlandzkiego/flamandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie)

* Prosimy o cv w języku angielskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

z dopiskiem Elektromechanik - VOLVO na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

TEL.: +48 604 406 633

pon-pt 08.00:18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Informations complémentaires

Company Marvel Personal Consulting