Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Dekarz, firmy podwykonawcze - Belgia Professional

il y a 9 mois Jobs Offers Antwerpen   199 vues

  • dekarz-firmy-podwykonawcze-belgia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- € Négociable

Nawiążemy współpracę z dekarzami ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego . Osoba taka będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji dachowych, konstrukcji ścian zewnętrznych. Praca na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Kieldrecht, Belgia

Opis stanowiska:

  • montaż pokryć dachowych (dachówka ceramiczna, łupek, papa)
  • mocowanie wykończeń dachowych
  • montaż wykończeń metalowych, rynien itp.
  • prace dekarskie

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • regularne opłaty faktur
  • bonusy za polecenie fachowca
  • możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

  • doświadczenie na danym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Informations complémentaires

Start Date 08.08.2023
Company Regess