Dekarz -Belgia Professional

il y a 11 mois Jobs Offers Bekkevoort   363 vues

  • dekarz-belgia-big-0
Localité: Bekkevoort
Salaire: -- €

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Polski oraz Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną.  Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Dekarz

Miejsce pracy: Belgia

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie konstrukcji z drewna,
  • montaż konstrukcji drewnianych,
  • wykonywanie więźb dachowych,
  • prace ciesielskie i dekarskie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Informations complémentaires

Company Regess