Connectez-vous pour accéder plus rapidement aux meilleurs offres. Cliquez ici si vous n'avez pas encore un compte.

Cieśla szalunkowy (Belgia) Professional

il y a 1 an Jobs Offers Hasselt   514 vues

2 500 €

  • ciesla-szalunkowy-belgia-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: 2 500 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Cieśla szalunkowy (Belgia)

Obowiązki:

- wykonywanie tradycyjnychdrewnianych form do betonu (schody, balkony, ściany, belki, inne elementy)

- montaż i czyszczenie form,

- pomiar i sprawdzanieelementów zgodnie z pomiarami podanymi w dokumentacji technicznej,
- wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjątechniczną,

- praca tylko w dzialeprefabrykatów.

Wymagania:

- Min. 3 lat doświadczeniajako cieśla szalunkowy

- Doświadczenie wprefabrykacji elementów betonowych

- Umiejętność czytaniaplanów i rysunków technicznych

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie – OD 15,00 EUR / hbrutto

- Legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

- Dodatek wakacyjny (15.38 % rocznychzarobków brutto)

- Premię roczną (8,33 % rocznych zarobkówbrutto)

- Dodatek rodzinny

- Pozostałepremie i bonusy zgodnie z przepisamiobowiązującymi w Belgii

- Załatwieniewszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- Stałąopiekę polskojęzycznych koordynatorów

- Jednorazowyzwrot kosztów przejazdu do Belgii dokwoty 125€

- Zakwaterowanie w pokojujednoosobowym!!!  płatne tylko 72 EURtygodniowo

- Zapewniony transport dopracy (rodzaj transportuuzależniony od odległości z miejsca zamieszkania)

- Pracęna dłuższy okres czasu

- Ubranie robocze

Osoby zainteresowaneofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę naprzetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzebrealizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodniez rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowychpotencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesamirekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądaćich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszeniadanych.

KRAZnr 18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak